Solárium

Opálená pokožka je atraktivní a krásná. Proto, abychom dosáhli požadovaného výsledku způsobem pro tělo příjemným a pokožku zdravým jsou tu solária. Za výsledné opálení vděčíme ultrafialovému záření různých spekter.

Solária se stávají ideální náhradou slunečních paprsků. Nejen v období, kdy se nám slunce nedostává.

Vše chce svůj čas, i získání kvalitního a trvalého opálení. Vyšší podíl UV záření „typu A” u solária urychluje první pigmentaci pokožky. Aby nedošlo k jejímu zarudnutí, dodržujte mezi jednotlivými návštěvami vždy jednodenní přestávku. Žádoucího opálení dosáhnete po dvou až třech týdnech pravidelných návštěv solária.


Proto, aby jste dosáhli skutečně tmavého opálení, používejte v soláriích vždy solární kosmetiku, která svojí kvalitou nejen posílí přirozenou pigmentaci pokožky, ale také udrží Vaše opálení ještě po dlouhétýdny.


 

Regenerační lázeň - při pobytu v soláriu dochází k posílení regeneračních a samoléčících schopností organismu. Solária působí příznivě na posílení nespecifické imunity organismu a urychlují hojení kožních onemocnění. Ověřený je účinek při lupence či atopickém ekzému. UV záření solária zvyšuje tvorbu vitamínu D3 v pokožce a tak se stává nepostradatelným v prevenci proti odvápňování kostí (osteoporóze). Výborné výsledky v opalování a velká obliba u zákazníků jsou důvodem, proč je o solária nebývalý zájem.

Sedmero pravidel Studia Linie

 • 1
  Před opalováním odstraňte z pokožky make-up, parfémy a veškeré šperky.
 • 2
  Kosmetika pro opalování na slunci je nevhodná k opalování v soláriu.
 • 3
  Před opalováním použijte vždy k tomu určenou solární kosmetiku, která posiluje účinky opalování a současně vhod­ně pečuje o Vaši pokožku.
 • 4
  Při opalování je nutné chránit si oči pomocí speciálních ochranných brýlí. Zavřená víčka Vaše oči dostatečně nechrání a může později dojít k poškození sítnice oka.
 • 5
  Během opalování není vhodné ležet nehybně, neprokrvená místa v okolí lopatek by se Vám neopálila.
 • 6
  Po  opalování se několik hodin nesprchujte, aby nedošlo k přerušení procesu pigmentace.
 • 7
  Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci.

Objednejte se hned:

tel. +420 777 867 795, e-mail: info@studiolinie.cz