Relaxační masáže

Dopřejte si uvolnění při jedné z našich relaxačních masáží

Thajská masáž

Thajská masáž je součástí tradiční thajské medicíny. Je to procedura uvolňující celkové svalové napětí, zvyšující flexibilitu a ohebnost Vašeho těla a harmonizující tělo i ducha.


Čokoládová masáž

Čokoládová masáž přináší kvalitní péči o pokožku celého těla - vyhlazuje a zkrášluje ji, zabraňuje jejímu stárnutí. Mimo to potlačuje celulitidu, odplavuje z těla nežádoucí toxické látky, uvolňuje ztuhlé svalstvo,


Masáž lávovými kameny

Základy této terapie spočívají v použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.


Kokosová masáž

Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Jde o unikátní masáž s přírodní vůní kokosu, která vyživuje Vaši pokožku, zanechává ji zdravější, pružnější a jasnější.


Havajská masáž - LOMI LOMI

Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Ve spojení s vůní aromatických olejů má havajská masáž velmi vysoký terapeutický a relaxační účinek. .


Medová masáž

Detoxikační medové pohlazení velmi účinně působí proti stresu, pomáhá při chronických chorobách a opotřebování věkem, je vhodná pro očistné kůry..


Jogurtová masáž

Při masáži se používá jogurt obohacený o rozemletou kávu. Jogurt obsahuje složky, které jsou nezbytné pro zdraví celého našeho organismu.


Ájurvédská masáž

Během ájuvérdské masáže se toxiny uložené hluboko ve svatech a kloubech uvolní do zbytku těla, odkud se mohou pitným režiměm přirozenou cestou dostat ven.


Masáž hadím jedem

Uštknutí jedovatým hadem může být nebezpečné, ale hadí jed má pro člověka i příznivé účinky. Těch využívá syntetická podoba hadího jedu, která byla speciálně vyvinuta ve Švýcarsku.


Konopná masáž

Thajská masáž je součástí tradiční thajské medicíny. Je to procedura uvolňující celkové svalové napětí, zvyšující flexibilitu a ohebnost Vašeho těla a harmonizující tělo i ducha.


Měkké techniky

Jedná se o metodu uznávanou mnohými lékaři. Tato technika je využívána k léčbě a prevenci poruch pohybového aparátu. Měkké techniky ovlivňují měkké tkáně, mezi které řadíme kůži, podkoží, svalstvo, svalové úpony. Měkké tkáně pracují společně a jejich pohyby jsou vzájemně provázány.


Objednejte se hned:

tel. +420 777 867 795, e-mail: info@studiolinie.cz