Masáže Brno Bayerova

Objevte kouzlo masáže! Vybrat si můžete celkem z 10 druhů netradičních masáží. To vše nablízku, téměř v centru Brna, na rohu ulic Bayerova / Kotlářská

  • Masáž dle výběru
  • Délka masáže 45 nebo 60 minut dle zvolené varianty
  • Na výběr z celkem 13 druhů masáží
  • Skvělý způsob odstranění únavy
  • Načerpání nové energie, zlepšení nálady, detoxikace
  • Vybrat si můžete masáž, která bude splňovat Vaše požadavky

Doporučujeme

Čokoládová masáž

Masáž lávovými kameny

Vyberte si z nabídky masáží v Brně

Klasická masáž

Masáž zad a šíje uvolňuje šíjové a zádové svalstvo a napomáhá k regeneraci. Masáž dolních končetin včetně chodidel zahrnuje masáž plosek, masáž prstů, metakarpálních rýh, kotníků, Achillových šlach, lýtek, kolen, stehenních svalů a hýždí. Masáž horních končetin zahrnuje masáž prstů, dlaní, zápěstí, předloketních svalů, loktů, pažního svalstva a ramen.


Sportovní masáž

Sportovní masáž  slouží hlavně k odstranění nahromaděné únavy ze sportu. Silně podporuje zotavení svalů, působí jako prevence jejich namožení. Mimo jiné kompenzuje intenzivní trénink a zabraňuje opožděné svalové bolesti. Cílem sportovní masáže je připravit sportovce ke sportovnímu výkonu, pomoci při rozcvičení, předejít poranění a podpořit zotavovací procesy po zátěži.


Relaxační masáž

Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí a celkově osvěžuje. Má blahodárný vliv na nervovou soustavu a pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost, naopak se doporučuje alespoň půlhodinový odpočinek vleže.

Objednejte se hned:

tel. 541 247 300, mob. +420 777 867 795, e-mail: info@studiolinie.cz