Akce a balíčky


Výběr ze 3 relaxačních balíčků v centru vitality Studia LINIE pro muže, ženy či seniory za 359 Kč! Odpočinek, relaxace, uvolnění.

1. PRO MUŽE

Pivní koupel

Nabídka nejen pro muže! Osvěžující pivní koupel. Vyzkoušejte účinky chmelového moku.

Pivní koupel působí příznivě na harmonizaci organismu. Má relaxační, uvolňující, ale i omlazující účinek na cele tělo a to díky pivním kvasinkám s vysokým obsahem vitamínů řady B, proteinům, sacharidům a směsi vonných bylin. Doba pobytu v koupeli o teplotě 34 °C je 20 minut. Po koupeli je nutná relaxace na lůžku v zábalu nejméně 20 minut. Poté následuje 20 min. relaxační pivní masáž. Odpočinek je nezbytný pro tělesné i duševní uvolnění a celkovou relaxaci. Příjemný zážitek z této procedury je na závěr umocněn sklenicí vynikajícího piva Starobrno.

2. PRO ŽENY

Kleopatřina koupel

Nabídka nejen pro ženy! Buďte krásna podle Kleopatry.

Kleopatřina koupel – mléčná koupel se zlatými částečkami evokující lázeň ze vzácného oslího mléka Vás přenese do jiného světa. Bílý prášek se vzácnými odlesky se v kontaktu s vodou mění ve smyslnou hladkou koupel, kde se tělo vzdává a pokožka se odívá do tisíce a jednoho zlatého kousíčku zlata. Tyto cenné látky jsou ideální pro všechny typy pleti, zvláště citlivou a problematickou pokožku. Doba pobytu v lázni o teplotě 34 °C je 20 minut. Po koupeli je nutná relaxace v zábalu 20 minut. Odpočinek je nezbytný pro tělesné i duševní uvolnění a celkovou relaxaci. Poté následuje dvacetiminutová relaxační masáž. Příjemný zážitek z této lázně je umocněn pohárem mléčného moku.

3. PRO SENIORY

Minerální koupel

Nabídka nejen pro seniory! Regenerační minerální koupel s přísadou Vincentky.

Minerální koupel o teplotě 34 °C trvá 20 minut. Při této koupeli se tělo prohřeje a uvolní. Je vhodná při bolestech kloubů, obtížích pohybové-ho aparátu a místní únavě. Po koupeli je nutná relaxace na lůžku v zábalu nejméně 20 minut. Poté následuje 20 min. relaxační masáž. Jedná se o masáž receptorů, oběhu v tkáních masírované oblasti. Masáž ovlivňuje svalový tonus, uvolňuje svalové napětí a zlepšuje prokrvení. Prožitek z procedury je na závěr umocněn pohárem Vincentky.


Cena 1 000 Kč

Doba trvání: koupel - 20 min., zábal - 20 min., masáž - 20 min.


Balíček zahrnuje

 • koupel
 • zábal
 • masáž
 • sklenice lahodného moku (dle zvolené procedury - pivo/mléko/Vincentka)
 • soukromí - prostory slouží pouze Vám

Objednejte se hned:

tel. 541 247 300, mob. +420 777 867 795, e-mail: info@studiolinie.cz

Aktuální akce

Brusinky Studia Linie

Tyto červené bobulovité plody zná každý, nejčastěji se s nimi setkáváme na talíři společně se svíčkovou omáčkou. Brusinky nechutnají jen skvěle, jsou také velice blahodárný všelék. Brusinky jsou bohaté na vitaminy A, B, C a E. Dále pak obsahují širokou škálu minerálních látek např. železo, draslík, hořčík. A v neposlední řadě jsou bohatým zdrojem flavonoidů.

Dnes víme, že látky obsažené v brusinkách pomájí řešit lehké kožní infekce, záněty močových cest, zpomalovat stárnutí pokožky a mnoho dalších věcí. Pro lidský organismus jsou dobře snášenlivé a mají velice příjemnou vůni a chuť.

V prodeduře je zahrnuto:

 • privátní infrasauna
 • koupel v hydromasážní vaně s brusinkovým aroma
 • masáž zad a šíje
 • ručníky v ceně
 • cena 1 200 Kč
 • délka 90 minut

Objednejte se hned:

tel. 541 247 300, mob. +420 777 867 795, e-mail: info@studiolinie.cz